پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ / Thursday, February 23, 2017
قوانين و مقررات استفاده از شبكه دانش
کاربر گرامی
برای عضويت در اين وب سايت، لطفاً قوانين استفاده از آن را به دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائيد كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از اين وب سايت، به منزله موافقت شما با قوانين اعلام شده برای استفاده از آن می باشد.
 1. شبكه دانش، يک وب سايت تخصصی اطلاعات است که تحت قوانين جمهوری اسلامی ايران فعاليت می کند. اين وب سايت به عنوان يک پرتال اطلاعاتی، تمام قوانين مکتوب و يا عرفی حاكم بر کشور را محترم شمرده و خود را موظف به پيروی از آنها می داند.
 2. درج هرگونه مطلب مخالف قوانين و مقررات کشور در وب سايت ممنوع بوده و پيگرد قانونی خواهد داشت.
 3. درج هرگونه مطلبی خارج ار چارچوب عرفی و قانونی جمهوری اسلامی ايران نظير مضامين ضد نظام جمهوری اسلامی ايران، جدايی طلبانه، تصاوير غير اخلاقی، توهين به اشخاص خاص و قوميت ها و... ممنوع بوده و پيگرد قانونی دارد.
 4. درج هرگونه مطالب سياسی ممنوع است.
 5. درج هر گونه آگهی مخالف قوانين و مقررات كشور در وب سايت ممنوع بوده و پيگرد قانونی دارد.
 6. استفاده از اسامی، عكس ها و اطلاعات خاص به كار رفته جهت تبليغات بدون اخذ مجوز ممنوع می باشد و پيگرد قانونی دارد.
 7. انتقال و پست هرگونه مطلبی که به حقوق ديگران تجاوز و هتک حرمت می کند، همچنين درج کلمات تهديد آميز و توهين آميز و ناقض حقوق شخصی يا اجتماعی، مطالب مبتذل، و يا حتی مطالب قابل اعتراضی که باعث ترغيب به انجام رفتارهايی شامل اعمال مجرمانه شود ممنوع می باشد و پيگرد قانونی خواهد داشت.
 8. هر کاربر تنها حق انتخاب يک نام کاربری را دارد و در صورت فعاليت با بيش از يک نام، حساب کاربری وی محدود و يا حذف خواهد شد.
 9. رعايت رسم الخط فارسی در بخش های فارسی و رسم الخط انگليسی در بخش های انگليسی الزامی است. لذا نوشته های فارسی با استفاده از رسم الخط لاتين، بدون اخطار قبلی پاك خواهد شد.
 10. مطالب ثبت شده از سوی کاربران و يا ثبت کننده گان، ابتدا توسط مديريت سايت تائيد و سپس نمايش داده خواهد شد.
 11. پس از نمايش مطلب تاييد شده كاربر و يا ثبت کننده اطلاعات، شخصاً مسئول مطالب ارائه شده محسوب می شود و اين سايت نسبت به اطلاعات ارائه شده هيچگونه مسئوليتی را به عهده نخواهد گرفت.
 12. لينک يا آدرس وب سايت های معرفی شده، صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد. اين سايت مسئوليتی در قبال محتوای لينک ها يا تغييرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.
 13. کاربران می توانند با ارسال پيام خصوصی به پست الکترونيکی مديران و يا هماهنگ کننده های وب سايت، شکايات خود را نسبت به انتشار مطالب غير مرتبط و يا غير تخصصی اعلام کنند.
 14. در صورتی که مديريت وب سايت شکايت وارده را صحيح بداند، با ارسال اخطار به شخص خاطی، دسترسی او را به صورت موقت و يا دائمی قطع خواهد کرد.
 15. تمامی تماسهای الکترونيک با سايت بصورت محرمانه نزد مديريت وب سايت ثبت می گردد و هرگونه تهديد و اقدام به هک يا آسيب رساندن به وب سايت و کاربران آن، منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطيان و پيگرد قانونی خواهد گرديد.
 16. بهره برداری و استفاده از اطلاعات اين سايت با ذکر شبكه دانش به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانين اعلام شده، مجاز می باشد و در صورت بروز هر گونه تخلف، پيگرد قانونی خواهد داشت.
 17. برای رعايت حقوق نويسندگان، از ارسال مطالب بدون ذکر منبع خودداری نمائيد. از اينرو
  • لازم است هنگام ارسال مطالبی كه از سايت های اينترنتی و... کپی می شوند منابع و مأخذشان درج گردد. ارسال مطالب کپی به صورت تاليفی قابل قبول نمی باشد.
  • منبع مطلب نمی تواند سايتی فيلتر شده باشد.
  • اگر مطبی بصورت ايميل به دست شما رسيده با جستجو در وب سايتها منبع و مأخذ آنرا بيابيد. منبع می تواند کتاب يا مجله و ... باشد که می توانيد آنرا بطور کامل در داخل متن معرفی نمائيد.
 18. اين سايت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و يا تعديل بندهای اين قوانين و مقررات اقدام نمايد. لذا لازم است جهت آشنايی با قوانين و مقررات جديد، در بازه های زمانی صفحه قوانين و مقررات را مورد مطالعه قرار دهيد و در غير اين صورت استفاده از وب سايت را متوقف نماييد.
 19. در صورت هرگونه تخلف از مقررات برابر قانون جرائم رايانه ای مصوب 1388 مجلس شورای اسلامی با متخلف برخورد خواهد شد.
برای عضویت کلیک کنید
© تمامی حقوق مادی و معنوی اين سايت به شبکه دانش تعلق دارد.